Zakładanie ogrodów

Brak pomysłu na ogród nie oznacza braku ogrodu. Wystarczy skontaktować się z nami, bo urządzanie ogrodów to nasz zawód. Zakładanie ogrodów wiąże się z dokładną analizą potrzeb klienta, dokładnym sprawdzeniem możliwości terenu. Przedstawiamy klientowi nasze propozycje dotyczące układu funkcjonalnego i gospodarczego ogrodu, zagospodarowania jego przestrzeni, uwzględniając odpowiadającym mu styl ogrodu, odpowiadające mu materiały.

Zakładanie ogrodów Bytom

Zlecenie urządzanie ogrodu przez firmę nie oznacza, że w twoim ogrodzie nie będzie cząstki ciebie i twojego gustu. Tak naprawdę, firma zajmująca ogrodów wciela w życie twoje pomysły, uzupełniając je czasem, ale zawsze za twoją zgodą i aprobatą.

Zakładanie ogrodów wiąże się z doświadczeniem, wiedzą, znajomością rośliny, materiałów. Proponujemy państwu kompleksową usługę, polegającą na zaprojektowanie przestrzeni ogrodowej, założeniu ogrodu, urządzeniu go i pielęgnowaniu.

Zakładanie ogrodu Bytom:

ustalenie indywidualnych potrzeb klienta oraz budżetu przeznaczonego na wykonanie ogrodu
uwzględnienie naturalnych rzeźby i możliwości terenu
uwzględnienie uwarunkowań klimatycznych
określenie stylu nieruchomości oraz ogrodu
założenia funkcjonalne i wizualne
wykonanie prac ziemnych związanych z oświetleniem instalacją nawodnieniową
wykonanie prac związanych z nasadzeniami i przygotowaniem podłoża pod trawniki
wykonanie prac związanych z założeniem i budową elementów małej architektury, ścieżek ogrodowych i innych elementów ozdobnych
dobór najlepszych materiałów
wybór sprawdzonych sadzonek i nasion
pomoc w wyborze mebli ogrodowych