Firma ogrodnicza

Nasza firma ogrodnicza od lat działa w Bytomiu i jego okolicach. Zajmujemy się głównie pielęgnacja terenów zielonych, projektowaniem ogrodów, skwerów, realizacją projektów własnych i innych projektantów. Podejmujemy się zarówno długofalowej współpracy, podpisując wieloletnie umowy i kontrakty, przyjmujemy również zlecenia jednorazowe i na krótki, określony czas, związane na przykład z wyjazdem na urlop, wczasy lub dłuższy pobyt.Ceny ustalamy indywidualnie, uzależniając je od nakładu pracy i rodzaju zlecenia.

Firma ogrodnicza Bytom

Nasza firma ogrodnicza zatrudnia w Bytomiu najlepszych specjalistów swoich dziedzin i branży, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu projekty terenów zielonych, uwzględniające wiele czynników dodatkowych. W naszych projektach znajdują się już również projekty instalacji elektrycznej, instalacji nawodnieniowe, które często łączymy z instalacją inteligentnego domu. W naszych projektach Staramy się uwzględnić wszystkie oczekiwania i potrzeby klienta, jego domowników. Dobro klienta i jego zdanie jest zawsze dla nas najważniejsze, aczkolwiek służymy fachowym doradztwem i radą w zakresie tematyki ogrodowej. Staramy się tworzyć ogrody na miarę potrzeb klienta, dopasowane do jego miary.

Firma ogrodnicza Bytom:

bieżąca pielęgnacja ogrodów: uzupełnienie ubytków, koszenie trawy, przycinanie krzewów i drzew
grabienie liści, rozdrabnianie gałęzi, wywóz odpadów zielonych z posesji
wycinka drzew i krzewów
nasadzenia
odśnieżanie posesji
sprzedaż materiałów do wykonania nawierzchni i elementów małej architektury ogrodowej
meble ogrodowe
rośliny i donice
nawozy i środki ochrony roślin

W naszej firmie ogrodniczej znajdą Państwo również starannie wyselekcjonowany materiał siewny do ogrodu, sadzonki roślin własnej hodowli i narzędzia ogrodnicze, i to wszystko, w ogrodzie jest po prostu niezbędne.

Nasze usługi zaś kierujemy do osób, które z różnych względów nie mogą się zająć ogrodem we własnym zakresie, a pragną, by ich ogród prezentował się dobrze o każdej porze roku.