Pielęgnacja ogrodów

Usługa polegająca na pielęgnacje ogrodów dedykowana jest dla osób które nie mają za bardzo czasu na zajmowanie się swoim ogrodem, wyjeżdżają na dłuższe okresy, są przytłoczeni innymi obowiązkami lub nie mają siły, bez spędzać w ogrodzie tyle czasu, ile potrzebuję on dla idealnego wyglądu. Nie od dziś wiadomo, że ogród potrzebuje czasu, troski i wiele uwagi. Tymczasem każdy chce cieszyć się swoim kawałkiem zieleni, korzystając z niego w czasie cieplejszych dni i wieczorów.

Pielęgnacja ogrodów Bytom

Proponujemy państwu kompleksowa pielęgnacja ogrodów, w tym bieżące koszenie trawy na trawnikach. Współpracujemy zakresie pielęgnacji ogrodów w umówionych z państwem terminach, na zasadzie długoterminowego abonamentu, którego składowe części ustalamy wspólnie z klientem, lub przyjmując jednorazowe zlecenie na skoszenie trawy, odchwaszczenie trawnika, przycięcie krzewów.

Ogrody, którymi się opiekujemy, są zawsze zadbane, stanowiąc wizytówkę domu i gospodarza. Są zawsze gotowe na przyjęcie gości. Dzięki współpracy z nami, możesz skupić się na zorganizowanie przyjęcia ogrodowego lub grilla dla znajomych, bez konieczności dodatkowego sprzątania i doprowadzenia ogrodu i trawników do ładu.

Pielęgnacja ogrodów Bytom:

koszenie trawy
pielenie i odchwaszczanie
przycinanie i formowanie krzewów
uzupełnianie ubytków roślinności
nawożenie i podlewanie
drobne naprawy architektury ogrodowej

Wyceny usługi dokonujemy indywidualnie, po rozmowach z klientem i ustaleniu zakresu jego oczekiwań. Zapraszamy po szczegóły oferty.